Михайло Романів наголосив на важливості роботи з легалізації трудових відносин

29.10.2018 | 09:24
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

На засіданні колегії за підсумками роботи Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області за 9 місяців 2018 року очільник пенсійної служби Буковини відзначив проведену роботу з легалізації зайнятості. В результаті взаємодії з органами влади, контролюючими органами та соціальними партнерами в області легалізовано працю 8,7 тисячі найманих працівників та фізичних осіб-підприємців, що дозволило залучити понад сім мільйонів єдиного внеску, в тому числі більше шести мільйонів - до бюджету Фонду.
Наголосивши на важливості питання офіційного працевлаштування й прозорої виплати заробітків як запоруки соціального захисту застрахованих осіб та їх гідного пенсійного забезпечення, Михайло Романів акцентував увагу на необхідності продовження роботи в цьому напрямку та пошуку найбільш ефективних форм роз’яснювальних заходів з населенням краю. Керівник Головного управління зауважив на потребі залучення якомога ширшого кола населення до числа користувачів Веб-порталу Пенсійного фонду, що дає змогу найманому працівнику контролювати дотримання роботодавцем вимог трудового законодавства, своєчасної та повномірної сплати ним страхових внесків, що є обов’язковою умовою зарахування страхового стажу.
Михайло Романів зазначив, що мінімізація чи несплата недобросовісними роботодавцями страхових внесків справляє негативний вплив не тільки на пенсійні перспективи працівників, а й на забезпечення їх соціального захисту, гарантованого державою, у вигляді надання оплачуваних відпусток, оплати періодів тимчасової непрацездатності, відпусток по догляду за дитиною, інших виплат і допомог. Отож задля забезпечення належного соціального захисту прав застрахованих осіб і гідного їх пенсійного забезпечення необхідно докласти максимум зусиль до вирішення проблеми легалізації трудових відносин і оплати праці, наголосив очільник пенсійної служби краю.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-