На засіданні колегії обговорили підсумки роботи пенсійної служби Буковини за 9 місяців 2018 року

25.10.2018 | 14:29
Версія для друкуВерсія для друкуВідправити на e-mailВідправити на e-mail
Район: 
Герцаївський район

Підсумки роботи органів Фонду в області протягом 9 місяців та завдання на найближчу перспективу обговорили під час розширеного засідання колегії при начальнику Головного управління в області. У заході взяли участь заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець, голова Ради Федерації роботодавців Чернівецької області Микола Бузинський, голова Чернівецької обласної ради організації ветеранів Чернівецької області Василь Юрійчук, заступник голови Чернівецької обласної ради профспілок Василь Безручак, голова Громадської ради при Головному управлінні Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Віктор Забідовський, представники ЗМІ.
– Органи Пенсійного фонду в Чернівецькій області забезпечують своєчасність виплати пенсій та допомоги понад 223,3 тис. пенсіонерів. Середній розмір пенсійної виплати за вересень 2018 року склав 2092,01 грн. Впродовж 9 місяців власних доходів, які формуються на території області, надійшло в сумі 1717,3 млн. грн., що на 31,0% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Плановий показник виконано на 103,9%. Рівень забезпечення власними коштами фінансування видатків на пенсійні виплати за звітний період склав 63,7% проти 47,5% минулорічних. Завдяки роботі пенсійної служби краю Чернівецька область стала єдиною серед інших регіонів України, в кого заборгованість по несплачених адмштрафах, накладених в минулих роках, повністю погашена, – зазначила в доповіді перший заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Ольга Кривуля.
На належному рівні проводилась робота щодо примусового стягнення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду. Завдяки співпраці з органами ДВС області від заходів примусового виконання рішень в рахунок погашення боргу з початку року надійшло 0,4 млн. грн.
Забезпечується належний контроль за наповненням реєстру застрахованих осіб щодо забезпечення коректного відображення позначок про сплату внесків в картках страхувальників. Проведена робота дозволила скоротити кількість помилкових звітів за грудень 2017 р. та січень-серпень 2018 р. на 84%, кількість застрахованих осіб, інформація про яких не потрапила до Реєстру застрахованих осіб, скоротилась на 92%.
Крім того, запроваджено цільове індивідуальне інформування осіб, які виявили бажання одержувати інформаційні СМС-повідомлення через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. відтепер понад 5 тисяч краян дали згоду на отримання такої послуги, як смс-інформування.
Впроваджено також технологію передачі та оброблення інформації, пов'язаної з виготовленням та обліком пенсійних посвідчень у вигляді платіжної картки, яка одночасно є пенсійним посвідченням, для пенсіонерів, які отримують пенсії через “Ощадбанк”. Зареєстрована понад 4 тис. заяв від буковинців на виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
На засіданні колегії також обговорили стан якості надання послуг громадянам краю та розширення мережі віддалених робочих місць фахівців Фонду. Сьогодні завдяки налагодженій співпраці між Головним управлінням Пенсійного фонду України в Чернівецькій області та органами місцевого самоврядування мережа віддалених робочих місць фахівців Фонду охоплює 21 із 28 існуючих в області об’єднаних територіальних громад. Мешканці цих громад з початку року, не виїжджаючи до районного центру, отримують послуги. Найближчим часом присутність пенсійної служби буде забезпечено в усіх громадах області, оскільки на черзі – організація роботи пунктів обслуговування у Вікнянській та Рукшинській ОТГ.
Обговорили також стан якості надання послуг громадянам краю та розширення мережі віддалених робочих місць фахівців Фонду, зміцнення виконавської дисципліни, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян краю щодо популяризації електронних сервісів Пенсійного Фонду України.
Колегія визнала позитивною роботу фахівців Фонду в області щодо організації заходів з боржниками по сплаті заборгованості з ЄСВ, наповнення бюджету, інформування громадськості з питань діяльності пенсійної служби краю. Визначила подальші шляхи співпраці з представниками профспілок та організаціями роботодавців краю, спрямовані на захист прав застрахованих осіб та наповнення бюджету Фонду.
Заступник голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ігор Богатирець та представники соціальних партнерів відзначили високий рівень дотримання пенсійною службою краю стандартів надання послуг, якісне обслуговування громадян, відмітили роботу Головного управління щодо виконання планових показників діяльності, побажали фахівцям пенсійної служби краю успіхів у подальшій роботі.
Керівник Головного управління Михайло Романів зауважив, що пенсійна служба краю буде й надалі забезпечуватиме виконання завдань, визначених Стратегією модернізації та розвитку Пенсійного Фонду України на період до 2020 року.
«Наше завдання забезпечувати якісне обслуговування громадян, починаючи від зустрічі їх в єдиному вікні й до здійснення належного контролю за відображенням даних про сплату внесків страхувальником в реєстрі застрахованих осіб для реалізації права краян на гідне пенсійне забезпечення», – акцентував М.Романів.

    Картинки по запросу буковинський вісник державної служби

  •  
  •  
-